ith
solv

Jeżeli chcecie uskutecznić zabieg podnoszenia biust oraz równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc, gdzie jest go za dużo. Proponujemy skorzystać z innowacyjnej metody powiększania piersi tłuszczem osobistym.
Wskutek innowacyjnej technice, która była poddana drobiazgowym badaniom klinicznym, można powiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów biustu.

Eksperci

Specjalista od nosów niekoniecznie po mistrzowsku udoskonali brzuch. Fachowiec od implantów biustu niekoniecznie przeprowadzi idealną rekonstrukcję po mastektomii. Warto poświęcić czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, jaka ma być korygowana. Tu mnóstwo elementów wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący efekt końcowy.

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym rodzajem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi kompleksami. Stworzyliśmy nową filozofię działania, starając się bezkonfliktowo połączyć medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i usprawniamy jakość życia wielu osób.

chirurgia plastyczna