solv

Ozdoby ścienne
Idea na ścianę – dekoracje ścienne to doskonały pomysł na urozmaicenie płaskiej przestrzeni. Stosując nalepki ścienne, możemy „umieścić” do wnętrza meble które w ogóle nie absorbują przestrzeni, a tapety z efektem 3D do złudzenia będą przypominały tkaniny, regał wraz z książkami albo trójwymiarową zabudowę.
Idea na ścianę: tapeta, nalepka, tapicerka a może kamień?

Najpopularniejsza myśl na ścianę to cały czas tapety. Duża rozpiętość wzorów: od klasycznych flokowanych, przez nowoczesne lśniące srebrem oraz złotem, do fototapet, zatem każdy ma szansę na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Analogiczną popularnością cieszy się cegła na ścianie Równie dobrze prezentują się pozostawione w swojej oryginalnej formie jak i pomalowane na biało albo szaro. http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz szybciej modną dekoracją ścienną staje się tapicerka. Z podgłówków łóżek pikowana tapicerka najpierw dopadła ścianę w pokoju sypialnym za łóżkiem by aktualnie zacząć się pojawiać na ścianach salonów i w przedpokojach przy komfortowych siedziskach. Jako przeciwwaga do delikatnej i kameralnej tapicerki we wnętrzach pojawia się twarda i bezbarwna płyta OSB. Chociaż we wnętrzach w typieklasycznym niepodzielnie przeważa sztukateria i boazeria sztukateryjna.