ith
solv

wampirzy lifting, jest metodą z obszaru medycyny estetycznej, polegającą na wstrzyknięciu w ciało pacjenta pacjenta osocza uzyskanego z jego krwi. Procedura ta stosuje oczywistą umiejętność organizmu do regeneracji.

Wampirzy lifting – co to takiego

Przed rozpoczęciem przeprowadzenia wampirzego liftingu pobiera się krew od pacjenta, oraz po pewnym czasie odwirowuje w szczególnej maszynie, żeby wdzielić osocze. Na położenie zabiegu stosuje się krem przeciwbólowy. Później osocze wprowadzane jest procedurą mezoterapii igłowej, a więc za pomocą iniekcji. Można je wprowadzać na większym obszarze lub mniejszym. W miejscu nakłucia stymulowane są procesy odbudowy, a więc między innymi łączenie włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza i w wyższym stopniu naciągnięta.
Aczkolwiek zazwyczaj wampirzy lifting przeprowadzany jest jako zabieg odmładzający, nie ma sztywnej reguły, jaka mówiłaby, w jakim wieku przeprowadzić wampirzy lifting ma on także działanie ochronne.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki człowieka. Pacjenci często testują, azali jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, gdyż substancję podaje się głębiej, aliści jest skuteczny w wielu problemach, nie tylko cery twarzy i przy wypadaniu włosów mówi doktor, anestezjolog oraz doktor medycyny estetycznej, jakiego pytamy o szczegóły tego zabiegu oraz możliwe rezultaty.

Biostymulacja skury

za pomocą osocza bogatopłytkowego stosuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki postępowaniu własnych składników wzrostu komórek macierzystych, które są zawarte w osoczu. Stosując je dostarczamy sygnał komórkom własnego ciała i stymulujemy je do rewitalizacji. Płytki krwi pobudzają fibroblasty do zawiązywania nowego kolagenu, aktywują komórki macierzyste do namnażania oraz wspierają przebieg tworzenia nowych naczyń krwionośnych.