solv
ith

wampirzy lifting, jest metodą z zakresu medycyny estetycznej, która polega na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza pozyskanego z jego krwi. Procedura ta stosuje naturalną umiejętność człowieka do samoregeneracji.

Wampirzy lifting – na czym polega

Przed rozpoczęciem przeprowadzenia wampirzego liftingu pobiera się krew od pacjenta, oraz po pewnym czasie odwirowuje w wyjątkowej maszynie, tak aby odłączyć osocze. Na miejsce zabiegu nakłada się krem przeciwbólowy. Następnie osocze wdrażane jest procedurą mezoterapii igłowej, zatem za pomocą iniekcji. Wolno je wprowadzać na większym obszarze czy też mniejszym. W miejscu nakłucia stymulowane są procesy renowacji, w takim razie między innymi łączenie włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza i w wyższym stopniu naciągnięta.
Jednak z reguły wampirzy lifting wykonywany jest jako zabieg odmładzający, nie ma ścisłej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku przeprowadzić wampirzy lifting ma on również działanie ochronne.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki skóry. Pacjenci nagminnie sprawdzają, azaliż jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, bo preparat podaje się głębiej, aliści jest skuteczny w wielu problemach, nie tylko skóry twarzy oraz przy wypadaniu włosów mówi lekarz, anestezjolog oraz lekarz medycyny , którego pytamy o szczegóły tego zabiegu i możliwe wyniki.

Biostymulacja komórek

za pomocą osocza bogatopłytkowego stosuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki postępowaniu własnych czynników wzrostu komórek macierzystych, jakie są zawarte w osoczu. Stosując je wytwarzamy sygnał komórkom własnego organizmu i pobudzamy je do rewitalizacji. Płytki krwi wspierają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, pobudzą komórki macierzyste do namnażania i wspierają proces zawiązywania nowiutkich naczyń krwionośnych.