solv

Zdołałoby się zdawać, że ściany w sypialni nie wymagają dekorowania, bo spędzamy tam czas tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w porządnie urządzonym wnętrzu przytulniej się usypia!
Bez względu na to, które rodzaje wykończenia ścian w sypialni bierzemy pod uwagę, najczęściej mamy na myśli ściane za wyrkiem (za jego podgłówkiem). Czemu? Ponieważ na ogół ustawiamy łóżko w w takim punkcie, żeby wchodząc do pokoju dostrzec je całe, a co się z tym wiąże – tworzymy pomieszczenie tak, aby ozdoby koncentrowały się wokół niego – a całokształt był widoczny przez uchylone drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób udekorować ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w sypialni zamalowana farbą
Malowanie farbami to najłatwiejszy oraz najszybsze podejście na ich wykończenie – o ile oczywiście malujemy całą ściane jednym kolorem (bądź nawet każdą ze ściany różnym, natomiast bez zmieniania w obszarze jednej płaszczyzny). Jakie odcienie lepiej selekcjonować do sypialni? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą dobrze działać wypoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się odpowiednio, jest bowiem kwestią osobistą i nie powinniśmy w tej materii ulegać naciskom. W momencie cenicie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli zawsze myśleliście o czarnej ścianie za wyrkiem – również wypada się tego trzymać. Jedynie w kwestii czerwonego koloru podpowiadalibyśmy używanie go z dystansem – dowiedziono, iż przebywanie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wywołuje agresję.